Наомі Кемпбелл прикрасила обкладинку Elle (фото) | Шоубизнес

  Наомі Кемпбелл прикрасила обкладинку Elle (фото)admin

53-річна Наомі Кемпбелл стала героїнею березневого випуску британського Elle. Про це зірка подіумів повідомила у своєму Instagram із 16 млн підписників.

“Життя може завести нас у повне коло, нагадуючи нам, що кожен крок, який ми робимо, зрештою повертає нас туди, із чого ми почали, але з глибшим розумінням. Я вдячна за початок цього року з обкладинки березневого номера журналу Elle! Моя перша обкладинка журналу була з Elle UK ще у 1985 році, коли мені було лише 15 років. Таке враження, що минуло життя, а ми все ж тут, усе ще творимо магію разом!” — написала мама двох дітей.

На обкладинці нового номера Наомі постала в чорному плащі.

Під час розмови з журналістами видання зірка китайсько-ямайського походження дала рідкісний коментар про двох своїх дітей, які народилися за допомогою сурогатних матерів. Вона зізналася, що після появи на світ спадкоємців її життя кардинально змінилося, проте Наомі ставить їх на перше місце.

“Мої діти на першому місці. А моя донька дуже класна. Вона розуміє, що мама працює. Але для мене важливо там бути, особливо коли я кажу їй: “Я тебе заберу”. Якщо я кажу, що буду там, то я буду. І в дружбі так само, якщо я кажу, що буду, то буду”, — зізналася британська знаменитість.

Наомі продемонструвала під час фотосесії вбрання від українського дизайнера.

“Наомі Кемпбелл із курткою “Кікімора” від LITKOVSKA”, — зазначили на сторінці бренду.

 

Якщо болять ноги чи спина, покажу Вам чудовий засіб