“Не вистачає спортивних зон для молоді й підлітків”: в Івано-Франківську оновлять скейт-парк

В Івано-Франківську планують оновити скейт-парк біля міського озера.

Про це в етері радіо “Західний Полюс” розповіла директорка комунального підприємства “Центру розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк, пише Фіртка.

Посадовиця зауважила, що в Івано-Франківську є достатньо відпочинкових зон для дітей дошкільного та середнього віку (ті ж майданчики), але спортивної інфраструктури для молоді та підлітків не вистачає як такої, що була б їм до вподоби.

“Я часто бачила хлопців і дівчат на скейтах біля адміністративної будівлі Івано-Франківської ради чи пам’ятника Іванові Франку в центрі міста.

На моє питання, чому ці діти не хочуть йти в скейт-парк і не нищити бордюри та сходи міської інфраструктури, вони відповідали, що “він не такий як нам хочеться”.

Тому ми вирішили розвивати цей проєкт. Зараз завдяки активній спільноті ми комунікуємо з представником зі Словенії, який займається будівництвом скейт-парків уже понад 20 років, має досвід і бажання реалізувати задумане.

Ми навіть маємо групу, де хлопці та дівчата пишуть свої побажання щодо реновації скейт-парку”, — каже Руслана Василюк.

За словами директорки, для проєкту, окрім іноземних партнерів, планують залучити й український малий та середній бізнес.

“На наші проєкти ми вже отримували гранти й позабюджетні кошти від наших меценатів.

До прикладу, у парку імені Тараса Шевченка замість старого майданчика, якому було вже 17 років, створили спортивну зону для дітей за кошти малого та середнього бізнесу.

Наша робота асоціюється в людей більше з міським парком та озером, але ми опікуємось ще всіма іншими парками, розвиваємо рекреаційні зони й туристичні принади міста, а таких у нас багато”, — каже директорка “Центру розвитку міста та рекреації”.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

“Фахівці галузі енергетики повинні бути готові до вимог війни”: в ІФНТУНГ планують відкрити нову спеціальність

В Івано-Франківську запрацював цифровий музей “Місто і зброя” (ФОТО)

Поєднав спадщину чотирьох громад: на Прикарпатті з’явився новий туристичний маршрут