Неповнолітня та вагітна: у Полтаві судили юну “закладницю”  – Новости Полтавы и области

У січні суд в Полтаві виніс вирок молодій дівчині за розповсюдження наркотиків через “закладки”. Про це журналістам стало відомо з реєстру судових рішень.

 

Поліцейські спіймали дівчину, студентку Конотопського вищого професійного училища, наприкінці січня 2023 року, коли вона розклала в Полтаві понад 60 “закладок”.

Дівчина залишила “пакунки” з канабісом та метамфетаміном на території колишньої військової частини, біля ставку, неподалік одного з ліцеїв та в інших місцях. “Роботу закладницею” вагітна неповнолітня знайшла через телеграм-канал.

У суді, який відбувся на початку цього року, дівчина свою провину визнала повністю. Зазначається, що вона співпрацювала з правоохоронцями та допомогла зібрати всі наркотики, що вона розклала.

Пом’якшувальною обставиною суд визнав і те, що на момент злочину дівчина була неповнолітньою та вагітною. Також врахували, що вона з багатодітної родини та намагалася допомагати своїм молодшим братові та сестрі. Крім того, дівчина вже народила сина та має його повноцінно виховувати.

У підсумку суд призначив дівчині 5 років ув’язнення, але від відбування покарання її звільнили з іспитовим строком – два роки. Також вона має відшкодувати 3000 гривень судових та експертних витрат.

суд, наркотики


Источник