Нікопольський район: рятувальники провели профілактичну роботу з малозахищеними верствами населення. – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Вогнеборці продовжують профілактичну роботу з малозахищеними верстами населення. 16-го  серпня особовим складом 56-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з багатодітними сім`ями, які проживають в смт. Томаківка Нікопольського району.

Рятувальники довели до батьків, що саме від дитячих пустощів виникає більша кількість пожеж,  і часто наслідки таких пожеж трагічні. Усім відомо про велику любов дітей до вогню. Перш ніж забороняти дитині робити що-небудь, поясніть їй, з якої причини цього робити не потрібно. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!