Німецька компанія побудує вітрову електростанцію в Одеській області – Новини Одеської області

Notus Energy, Кнуд Рисел, Німецька компанія побудує вітрову електростанцію в Одеській області, Німеччина, Немецкая компания построит ветровую электростанцию ​​в Одесской области, Одеса новини, Одесса новости, помощь из Германии

Компанія Notus Energy із Німеччини оголосила про плани будівництва в Україні вітряної електростанції. Вона буде розміщена на Одещині.

Німці збудують на Одещині вітряну електростанцію потужністю 300 МВт — today.ua
Потужність енергетичного об’єкту складе 300 мегават, повідомив комерційний директор Notus Energy Кнуд Ріссел. Виступаючи на Берлінській Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference), він зазначив, що робота над проектом велася з 2022 року.

Вона була продовжена, незважаючи на повномасштабне вторгнення армії РФ в Україну, і зараз готові документація та фінансування для початку робіт зі зведення об’єкта.

«У нас вже є всі дозволи, зокрема пов’язані із землею. Банки нас підтримують, хоча вони ризикують, підтримуючи нас. Але ми всі готові працювати навіть в умовах воєнного стану», — заявив у ході панельної дискусії з енергетики на Ukraine Recovery Conference Кнуд Рисел.

Він зазначив, що насамперед ВЕС на Одещині компанія Notus Energy до зими запустити не встигне. Йдеться про потужність 120 МВт. Однак, за словами Кнуда Ріссела, його компанія зробить усе можливе, щоб це сталося якнайшвидше, зважаючи на ті проблеми, які має Україна з генерацією електрики.

Він зазначив, що у Notus Energy виникли деякі проблеми з доставкою обладнання, але їх буде подолано.

Немецкая компания построит ветровую электростанцию ​​в Одесской области

Компания Notus Energy из Германии объявила о планах строительства в Украине ветряной электростанции. Она будет размещена в Одесской области.

Немцы построят в Одесской области ветряную электростанцию мощностью 300 МВт — today.ua
Мощность энергетического объекта составит 300 мегаватт, сообщил коммерческий директор Notus Energy Кнуд Риссел. Выступая на берлинской Конференции по восстановлению Украины (Ukraine Recovery Conference), он отметил, что работа над проектом велась с 2022 года.

Она была продолжена несмотря на полномасштабное вторжение армии РФ в Украину и сейчас готовы документация и финансирование для начала работ по возведению объекта.

«У нас уже есть все разрешения, в частности связанные с землей. Банки нас поддерживают, хотя они рискуют, поддерживая нас. Но мы все готовы работать даже в условиях военного положения», – заявил в ходе панельной дискуссии по энергетике на Ukraine Recovery Conference Кнуд Риссел.

Он отметил, что первую очередь ВЭС в Одесской области компания Notus Energy до зимы запустить не успеет. Речь идет о мощности в 120 МВт. Однако, по словам Кнуда Риссела, его компания сделает все возможное, чтобы это произошло как можно скорее, ввиду тех проблем, которые испытывает Украина с генерацией электричества.

Он отметил, что у Notus Energy возникли некоторые проблемы с доставкой оборудования, но они будут преодолены.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

В Одесі та області збудують газопоршневі електростанції