Німецький композитор Крістіан Леффлер представить у Києві альбом із live-виступом | Новости музыки

Музикант презентує альбом Parallels: Shellac Reworks та іншу музику

7 серпня 2021 року німецький композитор Крістіан Леффлер представить у Києві альбом Parallels: Shellac Reworks, треки зі своїх ранніх альбомів і ще не видані композиції. Live-виступ музиканта відбудеться у клубі Järd (Jäger Residence).

Музикант Крістіан Леффлер

Новий альбом музиканта — 10-трековий лонгплей, у якому можна почути Бетховена, Баха, Шопена та інших класиків. Платівка, як і попередній реліз переосмислень Shellac Reworks Beethoven, стала результатом роботи музиканта із класичним лейблом Deutsche Grammophon та Google Arts & Culture — ініціативою, завдяки якій музична класика зазвучала у цифровому форматі.

Крістіан Леффлер представить у Києві альбом Parallels: Shellac Reworks із live-виступом (фото 2) Музикант Крістіан Леффлер

Крістіан Леффлер експериментує з форматами та підходами до live-виступів, створюючи своєю музикою нові відтінки притаманної йому меланхолійної електроніки.

“Я сподіваюся, що своїми інтерпретаціями зможу достукатись до тих, хто зазвичай не слухає майстрів класики. У цій позачасовій музиці стільки сили, молодості і дикості”, — коментує реліз Крістіан Леффлер.


Источник