«Нова глава»: вийшов четвертий номер журналу ПОТОП про музику та культуру

29 листопада вийшов четвертий випуск друкованого журналу про музику та культуру ПОТОП, названий «Нова глава». На обкладинках — Степан Бурбан, aka Паліндром, та Сергій Гусак, aka Ницо Потворно.

Всередині на читачів чекають матеріали про гріхи українського стендапу, жахіття українського айті, головних дівчат нової інді-сцени, найкоротша історія важкого металу, сповіді OLX-фетишиста та колишнього секстинг-спеціаліста та багато іншого.

З бонусів — відривний плакат-гра з начальником Головного управління розвідки України Кирилом Будановим, постери-календарі на 2024 рік, підписані героями обкладинок і не тільки.

«“Нова глава” — про наступні сторінки, що пишуться зараз. Для Паліндрома після четвертого альбому та розпаду легендарних “Глава 94”; для Ницо Потворно, який перестає бути «лікарем у житті» й натомість приміряє роль інтернет-селебриті; для українського стендапу та незалежної музичної сцени, доля яких визначається саме сьогодні; для цифрового суспільства, яке досі не може знайти заміну для мертвого ніцшеанського бога; для нашого відчуття ностальгії, неодмінно замінованого російським контекстом», — коментує видавництво.

Придбати журнал, створений за підтримки Jägermeister Ukraine, можна на офіційному сайті. Кількість примірників обмежена, перевидань не буде. Частина прибутку з продажів іде фонду Musicians Defend Ukraine.