Об’єднує та мотивує: смілянські баскетболісти змагалися за першість у шкільних лігах – Новости Черкасс

За вихід на територіальний етап змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» боролись баскетбольні команди Сміли. За їхніми плечима уже по кілька перемог.

– Це були справді яскраві двобої, – розповів очільник області Ігор Табурець. – Кожна з чотирьох команд прагнула здобути чергову першість. Шкільні ліги продовжують згруртовувати школярів Черкащини довкола спорту. Загалом у громадах області уже зіграли понад 1500 ігор ліги.

Даня, учасник змагань, твердить, що «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» об’єднали його команду у прагненні до перемоги.

– Мій зріст дозволяє бути результативним у баскетболі, – додає хлопець. – Тож зараз із хлопцями змагаємося за перемогу з іншими сильними суперниками.

У підсумку переможцями цих баскетбольних баталій стали юнаки з ліцею «Лідер». Далі вони представлятимуть громаду на районному етапі змагань. А він уже зовсім скоро.

Як зауважив амбасадор проекту Роман Данилюк, цей національний проект створений задля того, аби підтримати емоційний стан учнівства та мотивувати до занять спортом.

Джерело