Об’єднуючи зусилля, ми завжди можемо більше, – Ігор Табурець про реалізацію безпекових проектів у школах – Новости Черкасс

Безпека школярів і педагогів – одне з першочергових завдань. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на зустрічі із керівництвом Нацполіції області.

На ній у деталях обговорили подальшу реалізацію безпекових проектів у закладах освіти регіону.

– Це – питання комплексне, – зауважив Ігор Табурець. – Низку інструментів ми вже впровадили у школах і садочках області. «Тривожні кнопки» поліції охорони мають 69% таких закладів. Фізичну охорону – більшість. Шириться також практика встановлення відеонагляду та охоронної сигналізації.

Окремий акцент в області зробили на превенцію. У школах уже відкрито більше сотні класів безпеки, де дітей навчають, як діяти під час різних загроз і убезпечуватися. Це спільний проект із ДСНС області.

– Окрім цього, зараз опрацьовуємо ще один проект для освітніх закладів, що має назву «Офіцер Служби освітньої безпеки», – додав Ігор Табурець. – Пілотно його впроваджують у 9 регіонах країни. Там у школах чергують спеціально навчені правоохоронці. Вивчаємо цей досвід, комунікуємо з нашими громадами. Об’єднуючи зусилля, ми завжди можемо більше!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

  • Facebook Черкаської ОВА
  • Facebook начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця
  • Телеграм-канал Ігоря Табурця  
  • Ватсап-канал Черкаської ОВА

Джерело