Обмежено придатний: що відомо про стан старого моста на Пасічну

Пріоритетним об’єктом для міста залишається будівництво моста на Пасічну. У 2024 році з міського бюджету на будівництво моста спрямують 240 мільйонів гривень.

За ці кошти планують зробити під’їзд до моста з боку вулиць Хіміків та Надрічної, а також завершити роботи на самому мості.

Тим часом про стан старого пасічнянського моста в етері програми “Новий погляд” розповів Руслан Марцінків, міський голова, передає Фіртка.

“Давайте дивитися стратегічно. Нам потрібен капітальний ремонт моста. Це однозначно, я про це завжди говорю. Хоча так, він спричинить великі труднощі, тому поки що ми маємо акт обстеження 2020 року, який говорить про те, що міст обмежено придатний і його можна експлуатувати ще не менше 10 років. Тобто без капітального ремонту.

Але ми розуміємо, що цей час нам не потрібно тягнути. Наше завдання – добудувати міст на Пасічну і тоді починати капітально ремонтувати старий міст”, – каже Марцінків.

За його словами, повинні сказати фахівці, чи достатньо буде перекрити половину моста для ремонту, тобто дві смуги. Тим часом частину ремонтувати, а іншу залишити для проїзду, або ж доведеться перекривати весь міст.

“Що ми плануємо робити зараз? Само собою латати, бо це постійна проблема. Також у квітні спробуємо переасфальтувати все полотно, тобто простелити два шари асфальту. Воно не вирішить усіх проблем зі швами чи іншими речами, але бодай дасть на певний період часу безперебійний проїзд.

А парарлельно робитимемо проєкт по капітальному ремонту і дивитимемось по фінансах, по кошторису. Іншого шляху немає. На жаль, ситуація така, що наш бетонний міст, який має 50 років з моменту експлуатації, потребує ремонту”, – розповідає Марцінків.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Відомо, скільки вже витратили коштів на будівництво моста на Пасічну станом на сьогодні