Одесі не вистачає водіїв електротранспорту: майже 100 фахівців мобілізували — Одеса

Через воєнний стан та мобілізацію, в Одесі спостерігається нестача вузкопрофільних фахівців комунального підприємства «Одесміськелектротранс». Наразі понад 100 співробітників фірми полишили місце праці – більшість боронять нашу країну на фронті та деякі представниці професії виїхали за кордон.

Про це під час брифінгу у пресцентрі «Одесит» заявив в.о. директора КП «Одеськелектротранс» Микола Литовчук.

Під мобілізацію попали майже 100 співробітники комунального підприємства «Одеськміськелектротранс». Зокрема це водії, електрики, слюсарі та маляри. Найбільша потреба, за словами Литовчука, наразі є у водіях тролейбусів та трамваїв, тому на підприємстві запрошують на роботу не тільки чоловіків, а й жінок.

Проте складність оновлення штату водіїв полягає у тому, що перед виходом на маршрути, співробітники мають закінчити профільний учбовий комбінат, і тільки після цього зможуть працювати за спеціальністю. А на це потрібен час.

На сьогоднішній день у нас багато працівників боронять нашу країну. Ми даємо оголошення та запрошуємо на працю водіїв, зокрема й жінок, електриків, слюсарів, тому що в нас їх не вистачає. У країні на даний час йде війна, – повідомив Микола Литовчук.