Одеські волонтери та медики продовжують роботу з популяризації донорства крові та здорового способу життя в молодіжному середовищі | Одеський Монітор

До Міжнародного дня студента в вищих навчальних закладах Одеси провели лекції та бесіди з популяризації донорства крові та здорового способу життя в цілому.

Проєкт з промоції донорства крові серед молоді відбувається при підтримці Фонду "Об’єднання" за кошти Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).  

В межах Днів науки в Міжнародному гуманітарному університеті були проведені бесіди зі студентами з акцентом на наукові засади донорства крові, сумісність за групами крові, безпечність сучасної системи організації здачі донорської крові. Студентам розповіли про актуальні потреби в донорській крові та мотивували долучитися до порятунку життя, ставши донорами.

Крім цього,  в Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова було проведено комплексний просвітницький захід за участю представників проєкту "Донор Одеса", одеської Клініки, дружньої до молоді та Київської районної організації м. Одеси Товариства Червоного Хреста.

Студентам розповіли про профілактику поширення ВІЛ, вірусних гепатитів, тютюнопаління та інших негативних явищ у молодіжному середовищі. Також молоді люди отримали відповіді на запитання про те, хто може бути донором крові та як долучитися до порятунку життя людей через донорство.

Також представниками проєкту "Донор Одеса" було проведено онлайн-семінари для студентів Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова та Одеського державного аграрного університету.