Одеський губернатор привітав з 92-ю річницею регіону – Новини Одеської області

Чорне море, лимани, широкий Дунай, мальовничі степи та ліси, старовинна архітектура, неповторний колорит, найсмачніша на світі кухня та найдобріші гостинні люди — це наша Одещина.

Сьогодні, 27 лютого, Одеська область відзначає 92-у річницю з дня свого утворення.
Вже втретє, ми зустрічаємо цей день в умовах війни, але попри все жителі нашого регіону демонструють патріотизм, витримку, незламність та відданість своєму рідному краю.

«Одеська область – це не лише її межі та адміністративний поділ, це рідний дім для кожного її жителя, де цінується життя, мир та розвиток.
Нехай цей день буде нагадуванням про міцність та непохитність одеського духу, про важливість об’єднання та підтримки у важкі часи» — зазначив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Одесский губернатор поздравил с 92-й годовщиной региона

Черное море, лиманы, широкий Дунай, живописные степи и леса, старинная архитектура, неповторимый колорит, самая вкусная на свете кухня и самые добрые гостеприимные люди – это наша Одесщина.

Сегодня, 27 февраля, Одесская область отмечает 92-ю годовщину со дня своего образования.
Уже в третий раз мы встречаем этот день в условиях войны, но, несмотря на все жители нашего региона, демонстрируют патриотизм, выдержку, несокрушимость и преданность своему родному краю.

«Одесская область – это не только ее пределы и административное деление, это родной дом для каждого ее жителя, где ценится жизнь, мир и развитие».
Пусть этот день будет напоминанием о крепости и непоколебимости одесского духа, о важности объединения и поддержки в трудные времена», — отметил председатель Одесской ОВА Олег Кипер.

📗 Ділова Одеса Телеграм
📘 Facebook
📙 Сайт

Одеса святкує свій 228-й День народження