Огляд шин: Premiorri ViaMaggiore

Premiorri — бренд, який входить до списку найбільших виробників автомобільних шин.

Він має у своєму розпорядженні заводи в Україні, що дозволяє йому виготовляти літні та зимові покришки з урахуванням особливостей місцевого клімату.

При цьому вони витримують високі навантаження, відповідають європейським та міжнародним стандартам якості. Для експлуатації на зимових дорогах у лінійці представлені покришки скандинавського типу Premiorri ViaMaggiore. Автовласники з Києва, Харкова або іншого міста можуть купити їх та інші шини, такі як шина 215 75 R16C у магазині «Шини та Диски».

Коротко про шини Premiorri ViaMaggiore

Виробник представив шини Преміоррі Віа Маджорі ще 2011 р. Попри це вони ще популярні серед українських автовласників. Причиною цього є високі ходові та техніко-експлуатаційні характеристики, які дозволяють впевнено їздити по сніговій ціліні та «чорному льоду» — тонкого покриття льоду, яке практично непомітне на дорозі.

Під час виробництва цих зимових покришок використовується запатентована технологія Ziasnate. Вона дозволяє отримувати протектори, що відрізняються м’якістю та гнучкістю. На колеса наносять Z-шипи, які забезпечують безпечну та практично безшумну їзду.

Плюси та мінуси Premiorri ViaMaggiore

Головна перевага автомобільних шин Преміоррі Віа Маджорі — чіпкість. Вони створюють безпечні умови при русі по слизьких та засніжених дорогах. При цьому особливий малюнок протектора унеможливлює пошкодження дорожнього полотна, забезпечує безшумний і плавний хід.

Серед інших переваг цих автомобільних шин виділяють:

  • удосконалений склад гуми, більша частина якого припадає на натуральний каучук;
  • наявність посиленої боковини, яка захищає від пошкоджень та збільшує термін експлуатації;
  • низький рівень шуму під час їзди;
  • наявність Z-шипу на протекторі, який зберігає швидкість та стійкість автомобіля при їзді українськими дорогами;
  • можливість впевнено набирати швидкість під час руху по слизьких дорогах;
  • стабільність у поворотах, яка досягнута завдяки жорстким плечовим ребрам;
  • здатність довго зберігати тиск;
  • доступну ціну.

До недоліків Premiorri ViaMaggiore можна віднести лише невеликий вибір розмірів. Сьогодні до лінійки входить сім типорозмірів для автомобілів класу B та C.

Протектор автошини Premiorri ViaMaggiore

Щоб зберігати стійкість автомобіля на зимових дорогах, виробник удосконалив рисунок протектора. На центральному блоці камери розміщуються ламелі, які мають різний напрямок. Вони допомагають впевнено розганятися на слизькому та засніженому покритті. Виробник навмисне розрізав ламелі не до кінця. Це допомогло збільшити жорсткість ребер. Саме тому автомобіль зберігає стабільність при вході в повороти та маневрування.

Протектор також включає великі дренажні канали. Вони допомагають швидко видаляти снігову масу та воду у місці контакту коліс із дорожнім покриттям. Це дозволяє переміщатися засніженими дорогами.

Переваги гуми

Щоб покришки справлялися з кліматичними умовами регіону та витримували високі навантаження, виробник приділяє особливу увагу складу гуми. Вона виготовляється за формулою, створеною французькими інженерами. Більшість гумової суміші (80%) посідає натуральний каучук.

Цей матеріал відрізняється еластичністю, пластичністю та здатністю довго утримувати форму. При виробництві автопокришок Premiorri його комбінують із кремнекислотним наповнювачем Zeosil та екологічно чистими маслами Nytex. Це дозволяє камерам зберігати міцність, тиск та інші техніко-експлуатаційні властивості за екстремально низьких температур.

Покришки Преміоррі Віа Маджорі популярні серед автовласників України. Причинами цього є адекватна ціна та доступність. Купити їх можна в магазині «Шини та Диски». Тут представлений великий вибір камер українського виробника, які можна вибирати, орієнтуючись на ширину коліс, індекс швидкості, індекс навантаження та інші параметри.

У магазині діє кур’єрське доставлення у Київ, Харків та інші міста.

Партнерський матеріал