Оголосили дні жалоби: на Прикарпатті проведуть в останню путь захисника Івана Кучірка

Сьогодні, восьмого квітня, скорботний кортеж із тілом полеглого воїна прибуде до Коломиї. Орієнтовно о 15:00 відбудеться його зустріч при в’їзді в місто зі сторони Чернівців. Про це повідомив очільник Коломийської громади Богдан Станіславський, пише Фіртка. Далі скорботний кортеж попрямує до Церкви священномученика Йосафата. Там о 17:00 розпочнеться парастас. Чин похорону відбудеться завтра, 9 квітня. Початок о 10:30 у Церкві священномученика Йосафата. Поховають захисника України на Алеї Слави.

“Так, 8 та 9 квітня – оголошено днями жалоби у Коломийській громаді. Прошу кожного взяти це до уваги. Всі розважальні заходи мають бути перенесені або скасовані. Ще раз висловлюю співчуття близьким Івана Кучірки. Вічна йому честь та слава”, – зазначив Богдан Станіславський.

Редакція Фіртки висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Світла пам’ять Героям України!

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Війна: як пережити смерть рідних