Олег Остапчук з Полтавщини загинув на Донеччині – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Альбіна Ковпак08 березня 2024, 14:03

Олег Остапчук близько року служив у лавах Збройних Сил та стояв на обороні Авдіївки. Днями життя військовослужбовця обірвалося на сході.

Про це повідомили у Лубенській громаді. Олег Остапчук загинув 3 березня.

Усі охочі віддати шану захисникові зможуть попрощатися з ним 9 березня о 12:00 на Володимирському майдані в Лубнах.

Бойовий шлях Олега Остапчука

Воїн народився 17 липня 1977 року в Лубнах. Закінчив місцеву загальноосвітню школу №9 та здобув фах слюсаря-інструментальника у Лубенському професійно-технічному училищі №12.

Після строкової служби у лавах Збройних Сил повернувся в рідне місто та працював водієм у товаристві «Лубенське племпідприємство». Разом з цим чоловік займався обробкою каменю та захоплювався футболом.

З березня 2023 року Олег Остапчук разом з побратимами із 3-ї окремої штурмової бригади боронив Україну в найгарячіших точках фронту та працював в Авдіївці. Проте 3 березня цьогоріч життя воїна обірвалося: механік-водій механізованого батальйону поліг під Уманським на Донеччині. У захисника залишилися мати та брат.

Вічна пам’ять герою.

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

На Харківщині обірвалося життя воїна Євгенія Ляха. Земляки провели його в останню путь. Євгеній Лях загинув напередодні другої річниці повномасштабної війни внаслідок російського штурму.

32-річний воїн Роман Терещенко повернувся на щиті після бою на Донеччині.  Захисник загинув під час виконання бойового завдання поблизу Іванівського Бахмутського району.

На Алеї Героїв поховали воїна Володимира Турбабу Полтавщини, який поліг у бою з ворогом на Донеччині. Захисник служив у лавах 59-ї окремої мотопіхотної бригади. Земляки й побратими провели в останню путь полеглого сержанта.

Воїни Віктор Жимела та Михайло Яремчук загинули в бою на Харківщині. 6 березня захисників провели у вічність в рідній громаді.