Олександр Педан пояснив, чому хотів взяти на поруки друга-корупціонера | Шоубизнес

  Олександр Педан пояснив, чому хотів взяти на поруки друга-корупціонераadmin

Українці розкритикували 41-річного шоумена Олександра Педана, який хотів взяти на поруки експосадовця Міноборони Олександра Лієва, котрого підозрюють в розкраданні грошей для армії. Шоумен дав офіційну відповідь та пояснив свій вибір.

Офіційний коментар стосовно ситуації навколо корупційного скандалу Олександр Педан опублікував на своїй сторінці в інстаграм.

З чого почалося?
Причиною критики та хейту у бік Олександра Педана стало засідання Вищого антикорупційному суді, яке відбулося 29 січня. Саме на ньому зʼявився Олександр Педан і виніс заяву, що хоче взяти свого товариша — Олександра Лієва, на поруки.

На фоні цього активні українці пішли на особисту сторінку шоумена та засипали його гнівними коментарями: “А як брати крадія на поруки?”, “Ви вирішили не тільки поговорити про корупцію, а й підтримати особисто?”, “Як воно бути поручителем за корупціонера?” і, так далі.

Причиною цьому стало те, що Олександр Лієв є одним із пʼяти фігурантів, які підозрюються в масштабній корупційній схемі розміром в 1,5 мільярда гривень. Ці гроші вони відмивали на закупівлях для української армії.

Реакція Педана
Вже 31 січня Олександр Педан опублікував офіційний коментар стосовно ситуації.

“Друзі, я розумію вашу реакцію і поважаю її. Саме тому маю прокоментувати ситуацію, яка стала предметом обговорення. Я особисто знаю Олександра Лієва понад десять років, ми дійсно товаришуємо протягом усього цього часу. Знаю його як порядну людину, хорошого сім’янина, люблячого батька пʼятьох дітей, чия родина весь період великої війни знаходиться в Україні”,- написав Педан.

Він також пояснив, що прийшов на засідання, яке відбулася 29 січня, щоб поручитися, що він не уникатиме правосуддя, не виїжджатиме за кордон і йтиме на зустріч слідства.

 

Якщо болять ноги чи спина, покажу Вам чудовий засіб