Олександр Зівановський з Полтавщини загинув – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Альбіна Ковпак24 березня 2024, 09:03

Воїн Олександр Зівановський майже два роки стояв на захисті країни, проте мінометний обстріл на Донеччині обірвав його життя.

Про це повідомив голова Гребінківської громади Віталій Колісніченко. Олександр Зівановський поліг на фронті 21 березня.

Бойовий шлях Олександра Зівановського

Воїн народився 22 серпня 1990 року у селі Кулажинці. У 1997 році вступив до першого класу місцевої школи й у 2008 році закінчив 11 класів зі срібною медаллю. У цьому ж році вступив до Київського політехнічного інституту на факультет електроніки та автоматики, провчився один рік та пішов на строкову службу. Після армії працював на будівництві в Києві.

17 травня 2022 року воїна мобілізували. Він боронив Україну на посаді оператора відділення управління командира батареї майже два роки. 21 березня життя молодого військовослужбовця обірвалося поблизу Павлівки на Донеччині: Олександр Зівановський загинув унаслідок ворожого мінометного обстрілу СП «Валькірія» розвідувального взводу.

Вічна пам’ять герою.

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

Сергій Безручко два роки боронив Україну на фронті. Життя військовослужбовця забрав бій на Запоріжжі. Церемонія прощання із військовослужбовцем відбулася у головному соборі Полтави 22 березня. 

Уперше на захист України Дмитро Грабовий став у 2015 році, а з початком повномасштабної війни вдруге долучився до війська. Життя захисника обірвалося на Дніпропетровщині. Згодом воїна поховали у рідному місті на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».

У Ланнівській громаді в останню путь провели захисника Олександра Пилипенка, який тримав оборону на Запорізькому напрямку. Свій останній бій Олександр Пилипенко прийняв 15 березня 2024 року.

Володимир Нагорний став на захист країни з червня 2023 року. Був солдатом, кулеметником стрілецького відділення. Воїн разом з побратимами боровся з окупантами на Донеччині. Захисник поліг 11 березня 2024,  виконуючи бойове завдання поблизу Пречистівки Волноваського району.