Орбан розкрив плани Трампа щодо України

Усім відомо, як позитивно налаштований (як і Трамп) до путіна Орбан постійно ставить палки в колеса у питаннях допомоги Україні і її вступу в ЄС.

Тому не дивно, що Трамп називав Орбана «одним із найсильніших світових лідерів».

Нагадаю, що, на відміну від Байдена, який, розуміючи роль України у відсічі рашистському агресору і тяжке становище України, намагається надати їй безкоштовну допомогу, Трамп заявив, що не буде надавати жодної безкоштовної допомоги.

В іншому випадку він наголосив, що його цікавлять внутрішні проблеми США, а не допомога Україні.

При цьому Трамп заявляв, що закінчить війну в Україні за 24 год, але як саме, приховував.

Усі світові ЗМІ, поєднавши докупи його висловлювання у контексті його путінської формули «мир в обмін на території», писали, що саме припинення допомоги і є для путіна і Трампа шляхом до капітуляції України та припинення війни.

Це розуміли усі, крім поодиноких упоротих російськомовних трампістів. 

На цей раз друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну:

«Дональд Трамп не дасть ні копійки на українсько-російську війну.

Тому війна закінчиться, тому що очевидно, що Україна не може стояти на власних ногах. Якщо Америка не дасть грошей, самі європейці не зможуть профінансувати цю війну, і тоді війна закінчиться».

Орбан із задоволенням підкреслив, що Трамп ще не переміг, а його партія вже заважає демократам виділяти гроші на допомогу Україні.

Орбан вже не раз висловлювався проти надання допомоги Україні та її вступу у Євросоюз. Також він заявляв, що для нього Путін не є військовим злочинцем.

А тепер він підтвердив,  що “мирні плани” колишнього президента США та Угорщини збігаються, що і можна було від нього очікувати.

Я не здивуюся, якщо поодинокі упороті російськомовні трампісти і далі будуть тріскотіти, ніби Трамп для України  кращий, ніж Байден.