Павлоградський район: фахівці ДСНС провели інформаційну роботу серед громадян щодо дотримання правил безпеки на полях. – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

З настанням літнього періоду та підвищенням температури повітря різко зростає кількість виникнення пожеж. Основними причинами загорянь є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгоспугідь.

Тому, з метою попередження виникнення займань, 12-го серпня, співробітники відділу цивільного захисту Павлоградського райуправління та вогнеборці 37-ої і 67-ої державних пожежно-рятувальних частин 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки на полях під час жнив, серед працівників фермерських господарств і населення Павлоградського району та Юр’ївської селищної ради.

Рятувальники нагадали співрозмовникам деякі правила поведінки:

– суворо забороняється палити та користуватись відкритим вогнем поряд із хлібними масивами;

– водії повинні бути уважні, проїжджаючи поруч з місцями насаджень зернових культур, не можна викидати недопалки в бік полів, це може призвести до пожежі із значними втратами.

Фахівці Служби Порятунку прохали запам’ятати: випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на територіях приватних домоволодінь та лісопосадках. Такі займання завдають державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає алергічні захворювання та завдає шкоди навколишньому середовищу. По закінченню заходу вогнеборці прохали співрозмовників не нехтувати правилами пожежної безпеки та у випадку виникнення пожежі негайно телефонувати до “Служби Порятунку” за номером “101”.