Павлоградський район: фахівці ДСНС розповіли громадянам, як забезпечити безпеку під час відпочинку на водоймах. – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

20-го серпня, співробітники відділу цивільного захисту Павлоградського райуправління та вогнеборці 37-ої і 67-ої державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичну роботу серед громадян міста Павлоград та мешканців Юр’ївської селищної ради щодо попередження травмування та загибелі громадян під час відпочинку на водних об’єктах.

Під час розмови рятувальники нагадували людям правила поведінки на воді, прохали запам’ятати основні вимоги та чітко притримуватись їх:

– відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаних для цього місцях;

– безпечніше купатись у світлу частину доби;

– заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води;

– Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів;

– пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.

Наприкінці спілкування вогнеборці розповідали про нещасні випадки на водоймах, які трапились на території Павлоградського району та Дніпропетровської області загалом. Акцентували увагу громадян на тому, що краще вчитись на чужих помилках та робити правильні висновки, ніж самим потрапляти в неприємні ситуації. Фахівці ДСНС залишали населенню тематичні листівки з переліком основних застережень під час відпочинку на водних об’єктах.