Павлоградський район: надзвичайники провели рейд у лісі – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

На протязі пожежонебезпечного періоду постійно проводяться профілактичні заходи щодо попередження пожеж у лісових масивах та екосистемах.

Рятувальники, як правило, проводять спільні рейдові відпрацювання зі співробітниками поліції та лісового господарства, щоб кожен представник відомства переконав громадян серйозно ставитись до питання збереження зелених насаджень від пожеж.

11 вересня черговий рейд проведено на території Павлоградського району в урочищах Державного підприємства «Павлоградський лісгосп». В ньому взяли участь інспекторський склад Павлоградського районного управління, вогнеборці 27 державної пожежно-рятувальної частини 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, представники лісгоспу та поліцейські.

Рейдовики інформували відпочивальників щодо правил пожежної безпеки у лісі. Нагадували про високий рівень пожежної небезпеки та заборону будь-яких дій, що можуть спровокувати займання в лісових масивах. Кожен проінструктований громадянин прослухав важливу інформацію від учасників рейду та отримав листівку попереджувального характеру.