Павлоградський район: рятувальники взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях у лісовому масиві – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

20-го серпня, рятувальники 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели тактико-спеціальні навчання в лісовому масиві урочища «Павлоградські Піски» Троїцької сільської територіальної громади Павлоградського району.

За тактичним задумом в районі одного з кварталів масиву сталося загоряння лісової підстилки на площі 1 га. Була загроза переходу на сусідні квартали та приватний сектор, який знаходиться на відстані 1000 м.

До місця надзвичайної події оперативно прибули чотири одиниці пожежно- рятувальної техніки Служби порятунку «101», представники Павлоградського лісгоспу, поліції та швидкої. Під час гасіння умовної пожежі було проведено евакуацію мешканців приватного сектору, будинки яких розташовано в зоні можливого розповсюдження пожежі.

Загальна площа умовної пожежі на момент ліквідації склала 4,5 га з них 3 га низової пожежі і 1,5 га верхової. Умовну пожежу було локалізовано за 18 хвилини і повністю ліквідовано через 22 хвилини. 

Наприкінці навчань начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС в Дніпропетровській області полковник служби цивільного захисту Сергій Корінний провів шикування рятувальників та представників служб  для підведення підсумків спільних навчань.  

Від ДСНС до навчань було залучено 22 чоловіка особового складу та 4 одиниці пожежної техніки.  В ході навчань рятувальники ще раз перевірили свою готовність до дій за призначенням та вдосконалили майстерність й професіоналізм.