Павлоградський район: вогнеборці провели профілактичну роботу серед містян – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Проведення профілактичних відпрацювань є одним із дієвих методів боротьби з пожежами у житловому секторі. Так 15 вересня, рятувальники 27 та 50 державних пожежно-рятувальних частин та співробітники відділення ресурсного забезпечення 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, провели інформаційну роботу серед громадян міст Павлоград та Тернівка, з метою попередження виникнення загорять в побуті.

Надзвичайники розповіли населенню про основні причини загорянь у помешканнях: нехтування правилами пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем та нагрівальними електроприладами, паління у ліжку, перевантаження або несправність електромережі, пустощі дітей з вогнем та залишення малюків без нагляду дорослих.

Вогнеборці прохали співрозмовників запам’ятати: сумлінне дотримання правил безпеки життєдіяльності – запорука збереження вашого життя та здоров’я. Фахівці ДСНС закликали громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками!

По закінченню бесіди рятувальники залишали містянам тематичні листівки та акцентували увагу на тому, що безпека їх життя та збереження майна залежить лише від них самих.