Павлоградський район: вогнеборці в складі рейдової групи провели інформаційну роботу серед відпочиваючих в лісових масивах – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

29 серпня інспекторський склад відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Павлоградського райуправління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області  спільно з лісничим Павлоградського лісгоспу провели профілактичну роботу щодо попередження виникнення займань в лісі в урочищі «Павлоградські піски» та «Богуславські піски».

Обговорили  з відпочиваючими проблемні питання щодо забезпечення пожежної безпеки в екосистемах в пожежонебезпечний період.Нагадували основні правила поведінки та заборони. Учасники рейду попереджали громадян про адміністративну відповідальність за випалювання рослинності та наслідки, якими може обернутися займання у лісовому масиві. Під час бесіди співрозмовникам залишали інформаційні листівки та прохали запам‘ятати, що лише висока культура і відповідальність під час поводження з вогнем та дотримання правил пожежної безпеки дозволить уберегти екосистеми від вогню.