Павлоградський район: вогнеборці здійснили рейд в лісовому масиві – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Протягом літніх днів, як і годиться, спостерігається підвищена сонячна активність та суха вітряна погода, яка є сприятливою для виникнення і поширення пожеж в лісових масивах.

Постійна співпраця лісівників, рятувальників та правоохоронців, спрямована на профілактичну роботу з відпочиваючими, позитивно впливає на поведінку громадян, під час відвідання лісових масивів, та формує у людей відповідальність і серйозне ставлення до збереження природних екосистем.

Так, 14-го серпня  заступником начальника 27-ої державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, спільно з лісничим Павлоградського лісництва та співробітником Національної поліції, проведено профілактичне відпрацювання урочища «Павлоградські піски».

Рейдова група поінформувала відпочиваючих про високий рівень пожежної небезпеки та заборону будь-яких дій, що можуть спровокувати займання у лісовому масиві. Наостанок бесід людям залишили профілактичні листівки з вищевказаної тематики.