Підписано Меморандум між Миколаївською ОВА та Фондом національного добробуту Криму » Миколаївський Оглядач


У четвер, 4 квітня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та голова Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Фонд національного добробуту Криму» Ленур Мамбетов підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю.

Сторони спільно реалізовуватимуть гуманітарні, культурні, соціальні проєкти та програми в інтересах населення регіону, постраждалого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Віталій Кім подякував організації за підтримку мешканців області, які пережили складні часи через війну. Також очільник області виразив готовність до співпраці у різних напрямках.

«Підписання Меморандуму відкриває нові можливості, разом ми зможемо зробити більше та покращити життя людей у нашому регіоні», – сказав начальник ОВА.

Зі свого боку Ленур Мамбетов зазначив, що спільними зусиллями з владою вдасться забезпечити людей всім необхідним для повноцінного життя.

Додамо, що також були присутні перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, його радник Дмитро Тарасенко, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської районної військової адміністрації Раміль Агабеков та директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександр Корольов.