Пікапи для ЗСУ хочуть звільнити від мит та податків | |

Міністерство оборони України виступило з ініціативою звільнити від мита та ПДВ імпорт пікапів, що закуповуються для ЗСУ. Це дозволить знизити вартість транспортних засобів та придбати більшу кількість для потреб українських захисників. Про це детальніше розповість “Дніпро Оперативний”. 

Звернення направлено до Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики. Після розгляду запиту, питання буде винесено на голосування у парламенті. Зниження податкового навантаження на 32% дозволить зекономити значні кошти, а також урівняти умови для волонтерських фондів та дистриб’юторів, які постачають пікапи для ЗСУ.

Сьогодні волонтери мають можливість розмитнювати пікапи без ПДВ та мита, але військова частина, що отримує транспорт, зобов’язана ставити його на баланс. Дистриб’ютори ж сплачують мито 12% та ПДВ 20%, що значно збільшує кінцеву вартість. Агенція оборонних закупівель планує проводити аукціони з нульовою ставкою очікуваної вартості. Це дозволить ринку сформувати справедливу ціну на пікапи.

Нагадаємо, ми писали раніше, що бійці 14-го окремого полку знищили комплекс «Яструб-АВ» та подякували Дніпру за надану техніку