Після народження дитини молода коханка Аль Пачіно подала на нього до суду | Шоубизнес

  Після народження дитини молода коханка Аль Пачіно подала на нього до суду

На початку літа 83-річний голлівудський актор Аль Пачіно став учетверте батьком, а через кілька місяців його молода обраниця несподівано подала на зірку до суду. Що стало причиною такого рішення 29-річної Нур Альфаллах

Лише через три місяці після народження малюка 83-річний актор і його 29-річна кохана розлучилися. Як повідомляє The Blast, з цього приводу Нур Альфаллах потурбувалася про забезпечення дитини та подала до суду, щоб отримати фізичну опіку та отримувати аліменти від зірки “Хрещеного батька”.

Молода дівчина звернулася до суду Лос-Анджелеса, щоб отримати повну опіку над сином. Однак Нур зазначила, що не буде повністю забороняти Аль Пачіно бачитися з сином, а відвідувати дитину він зможе “в розумних межах”. Водночас Нур зажадала, щоб актор оплатив послуги її адвоката та інші витрати, пов’язані із судовим процесом. А ось точну суму бажаних аліментів дівчина не вказала в документах.

Зазначимо, що до роману з Аль Пачіно Нур Альфаллах була у стосунках зі знаменитостями, які значно старші за неї. Раніше вона зустрічалася з фронтменом гурту Rolling Stones Міком Джаггером і мільярдером Ніколасом Берггруеном.