Після зйомок у кліпі: гурт Imagine Dragons відновив будинок 15-річному хлопчику з Миколаївщини | Шоубизнес

  Після зйомок у кліпі: гурт Imagine Dragons відновив будинок 15-річному хлопчику з Миколаївщиниadmin

Американський гурт Imagine Dragons відновив будинок 15-річного Олександра з Новогригорівки Миколаївської області, який вщент зруйнували росіяни.

Це сталося після того, як хлопчик знявся у їхньому кліпі. Відео побачив увесь світ, а донор платформи UNITED24 виділив кошти на відновлення будинку.

“Вплив відео на долю Сашка складно переоцінити. Після виходу кліпу тисячі людей захотіли допомогти хлопцю: надходила величезна кількість слів підтримки та пропозиції купити квартиру в якомусь українському місті. Але Сашко відмовлявся їхати з Новогригорівки, тож постійний партнер UNITED24, мережа мультимаркетів “Аврора”, вирішив виділити кошти на відновлення зруйнованої оселі. Ми щасливі, що минулого тижня Тай Арнольд (оператор-постановник гурту – Gazeta.ua) особисто передав Сашкові та його мамі ключі від чудового, просторого і дуже гарного будинку”, – прокоментувала координаторка UNITED24 Ярослава Гресь.

Руїни, які залишилися після обстрілу знесли. За півроку заклали новий фундамент та побудували більший дім з терасою і укриттям.