Пісні Клавдії Петрівни незаконно виклали на цифрові платформи

Клавдія Петрівна, авторка TikTok-хіта «Бережи мене», повідомила, що її пісні були завантажені на цифрові платформи без її дозволу. 

Клавдія Петрівна — це загадкова музична виконавиця, найбільш відома завдяки пісням «Бережи мене» та «Я щаслива». Наприкінці червня 2023 року в соціальній мережі TikTok почали зʼявлятись короткі уривки її композицій, а вже 3 серпня артистка виклала сім пісень у свій Telegram-канал, які стрімко набули популярність. Наразі на канал виконавиці підписано більше 10-ти тисяч людей. 

@klavdiapetrivna #рек #авторськапісня #укрмузика ♬ оригінальний звук – Булки є ізюму нема

15 вересня артистка повідомила, що 22 вересня на цифрових платформах має офіційно вийти альбом «Бережи мене», який складатиметься з оновлених і покращених версій чотирьох пісень. Через декілька днів після анонсу Клавдія Петрівна повідомила, що її треки вкрали та незаконно завантажили на майданчики із використанням фото невідомої дівчини.

«Мої треки хтось запіратив з Telegram і виклав на майданчики. А це означає, що всі треки, які ви чули на Spotify чи інших стримінгах, виклали без мого дозволу. На обкладинці не моє фото. Його теж, як виявилось, виклали без дозволу. Пірати отримали галочку від Spotify. Підтвердили мою особистість!»

Також Клавдія Петрівна попросила своїх шанувальників надсилати скарги на профіль, який їй не належить, на цифрових платформах, а також допомогти встановити особу піратів. Треки, залиті піратами, вже набрали понад 100 тисяч прослуховувань на Spotify.

Як зазначає видання LiRoom, Клавдія Петрівна не хоче розкривати своє справжнє імʼя та особистість, проте відомо, що дівчина поки що навчається у музичному коледжі. Псевдонім виконавиці натхненний однойменною персонажкою із книги «Записки кирпатого Мефістофеля», написаної Володимиром Винниченком. У TikTok артистка просуває свою музику, використовуючи кадри із фільмів з Одрі Гепберн, Мерилін Монро та Енн Гетевей.