Пісні проєкту Warнякання випустять у форматі альбому

17 листопада музичні рефлексії на війну від Антона Слєпакова («ВНГВЖ», «И Друг Мой Грузовик») та Андрія Соколова (Walakos) вийдуть на лейблі Dnipropop. Протягом 2022 року виконавці випускали окремі композиції.

Альбом презентують 21 листопада у київському Будинку кіно, обіцяють розширену програму з новими піснями та запрошеними гостями. Сцену червоного залу Будинку кіно разом із Warнякання розділять письменник Олександр Михед, актор Олександр «Колмен» Сердюк, а також музиканти DID, Євгеній Дубовик, Станіслав Іващенко (SI Process), Анастасія Весна та Стас Корольов.

«Антон Слєпаков за більш ніж 30 років мистецької карʼєри не став робити щось менш цінне, не перестав бути актуальним. З повномасштабним вторгненням вони з Андрієм Соколовим почали робити Warнякання. І я був в захваті від того, наскільки мобільним, у відповідь до стрімких подій в житті і світі, Антон зміг стати в новій формі. Я не міг відмовитися від запрошення взяти участь в warняканні 5.0», — розповідає Стас Корольов.

Альбом виходить на дніпровському лейблі Dnipropop у листопаді. На початок 2024 року готують вінілове видання разом із артбуком текстів та ілюстрацій.

«Програма Warнякання підійшла до свого логічного фіналу. Ми почали працювати над нею від початку повномасштабного вторгнення, і от буквально в цю мить допрацьовуємо у студії останні треки. Нарешті цей фундаментально важливий для нас матеріал буде зафіксований у форматі альбому, а не окремих точкових синглів, якими ми рухались крок за кроком», — розповідає Антон Слєпаков.

Увесь прибуток із виступу 21 листопада перерахують благодійному фонду Musicians Defend Ukraine.