Поблизу Черкас цуценя, яке вивезли в ліс, їло гілки, щоб вижити | Последние новости Черкасс за сегодня

14 вересня 2021, 10:00

Про історію людської жорстокості розповіли волонтери черкаського міського товариства захисту тварин “Друг”. Вони зазначають, що через пережите цуценяті потрібна реабілітація та час, аби пройти курс лікування, проте воно вже очікує на люблячу родину.

У цуценяти ветеринари виявили запалення легень, зневоднення та повне виснаження організму.

– Ось це цуценя з лісу до нас привезли грибники. Люди знайшли худого змученого малюка випадково. У знайди вже навіть не було сили, аби кликати на допомогу… Він їв гілки, щоб не померти з голоду. Ймовірно, від цуценяти просто вирішили позбутися, викинувши подалі від людей… Зараз хлопчик вже отримує необхідне лікування й потроху починає їсти, – зазначили зоозахисники.

Цуценя потребує окремого корму – і волонтери просять черкащан про допомогу.

– Йому необхідний спеціальний корм “Рікавері”, якщо маєте змогу допомогти – будемо вдячні. Пам’ятайте, що лише завдяки вашій підтримці ми можемо допомагати тваринам в біді й найменша сума важлива, адже це вклад у велику добру справу! – наголошують зоозахисники.

Як допомогти: переказати кошти можна на рахунок UA053052990000026008011606959. Отримувач – БО “ЧМТЗТ “Друг”, код ЄДРПОУ – 35523628. Також можна перерахувати гроші на карту 5169360002450272 (Рекункова Ю.А.). PayPal: [email protected]

Раніше ми писали, що За вихідні правоохоронці спіймали двох чоловіків з наркотиками

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram