Похорон був закритий для преси: усі актори серіалу “Друзі” прийшли попрощатися з Меттью Перрі | Шоубизнес

  Похорон був закритий для преси: усі актори серіалу “Друзі” прийшли попрощатися з Меттью Перріadmin

Невелика панахида відбулася на Форест-Лаун, приватному кладовищі в Глендейлі, де поховані Волт Дісней і Елізабет Тейлор.

Приватний похорон Меттью Перрі, зірки серіалу “Друзі”, відбувся в п’ятницю в Церкві пагорбів на престижному кладовищі Форест-Лаун у Лос-Анджелесі. Попрощатися з актором прийшли всі його колеги по серіалу, друзі та родичі. Про це пише Daily Mail.

П’ять колег Перрі за серіалом “Друзі” були помічені біля церкви. 54-річна Дженніфер Еністон, 60-річна Ліза Кудроу, 59-річна Кортні Кокс і 57-річний Девід Швіммер прибули разом. Пресу на похорон не пустили, тому їх зняли з повітря. Актори були вдягнені в чорне та втішали одне одного.

Також на похороні були помічені мати Перрі — Сюзанна Моррісон і його батько Джон Перрі. А його вітчим Кіт Моррісон був одним із тих, хто ніс труну.

“Еністон прийшла однією з перших. Вона трималася сама по собі”, — зазначив інсайдер. Інше джерело повідомило, що служба завершилася піснею Пітера Гебріела “Don’t Give Up”, і всі, хто був присутній, не змогли стримати сліз.

Раніше Дженніфер Еністон та інші актори “Друзів” опублікували заяву, в якій описали свій шок і печаль.

“Ми всі абсолютно спустошені втратою Меттью. Ми були більше, ніж просто колеги по знімальному майданчику. Ми сім’я. Нам так багато хочеться сказати, але просто зараз нам знадобиться хвилинка, щоб оплакати і пережити цю незбагненну втрату. Згодом ми скажемо більше. Наразі наші думки і наша любов із сім’єю Метті, його друзями і всіма, хто любив його в усьому світі”, — повідомили актори.