Поліцейські разом із рятувальниками презентували учням миколаївської гімназії мобільний клас безпеки » Миколаївський Оглядач


Сьогодні, 26 січня, ювенали миколаївської поліції та рятувальники завітали до гімназії № 57. На базі мобільного класу безпеки правоохоронці провели інтерактивні заняття із учнями початкових класів.

Під час заходу правоохоронці продемонстрували малечі спеціальний автомобіль, оснащений всім необхідним для проведення інтерактивних занять із дітьми щодо безпечної поведінки під час війни. У мобільному класі безпеки поліцейські разом із рятувальниками демонстрували учням макети основних різновидів сучасних боєприпасів, розповіли про небезпеку, яку в собі несуть такі знахідки, нагадали основні правила безпечного поводження, надання першої домедичної допомоги, а також правила дорожнього руху та наголосили на важливості їх дотримання.

Уроки в мобільному класі безпеки максимально цікаві, пізнавальні та корисні, адже навчають дітей не нехтувати елементарними правилами безпечної поведінки в сучасних умовах та покликані зберегти їхнє життя та здоров’я.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області