Поліція Миколаєва розпочала провадження про порушення рівноправності та розшукує осіб, які облили фарбою синагогу » Новини Миколаїва


Повідомлення про те, що невідомі облили червоною фарбою фасад молитовного будинку у середмісті Миколаєва надійшла до поліції вранці 26 жовтня.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події та осіб, причетних до скоєння злочину, вивчають записи з камер відеоспостереження та проводять комплекс слідчо-розшукових заходів.

За вказаним фактом слідчі відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 КК України «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками». Санкція статті передбачає до трьох років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Прохання до всіх, хто став свідком вказаного злочину, або володіє корисною для слідства інформацією, звернутись до відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління за адресою: вул. 2-га Екіпажна, 59, або телефонувати (0512) 53-19-05, 44-80-06, 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області