«Полтаваобленерго»: усі споживачі заживлені – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Полтава, 2022 рік

Фото ЗМІСТу

Анастасія Добряк22 березня 2024, 14:03

Станом на 12:33 усі споживачі Полтавської області заживлені.

Про повернення послуг після масованої атаки повідомили у «Полтаваобленерго» 22 березня.

22 березня ворог здійснив комбіновану масовану атаку по українській енергетичній інфраструктурі. За даними Генштабу, росіяни випустили по Україні 90 ракет різних типів, 60 дронів. Пошкоджені десятки об’єктів енергосистеми: теплові та гідроелектростанції, магістральні мережі НЕК «Укренерго», мережі обленерго. Найважча ситуація в Харківській, Одеській, Кіровоградській, Дніпропетровській областях.

О 06:37 на Полтавщині працівники «Полтаваобленерго» запровадили превентивні вимкнення підстанцій та введений графік аварійних відключень на всі 10 черг.

Послідовна інструкція, як дізнатися коли і де на Полтавщині вимикають світло:

  • завантажте розділ «Інформація про перерви в електропостачанні споживачів» за посиланням. Оберіть дільницю чи філію за місцем вашого проживання (Лохвицька, Гадяцька, Полтавська тощо) та дату. 
  • відстежуйте час вимкнення та увімкнення світла за вашою адресою.

«Полтаваобленерго»Як знайти дані в «Полтаваобленерго»

Відновлення постачання електрики також триває у Харкові та області, Запоріжжі, Сумщині, Дніпропетровщині, Одещині, Хмельницькому та області, Вінниччині, Франківщині. Загалом за ніч було понад 60 «шахедів» і майже 90 ракет різних типів. Серед ворожих цілей: електростанції та лінії постачання енергії, гребля ГЕС, житлові будинки, тролейбус.

ЗМІСТ писав, що через аварійну зупинку кількох блоків ТЕС та ГЕС є певне зменшення обсягу виробництва електроенергії. Для покриття потреб споживачів задіяне аварійне постачання електроенергії з Румунії, Словаччини та Польщі. Також планується комерційний імпорт електроенергії.

Для стабілізації роботи системи застосували аварійні відключення. Це тимчасові заходи для з’ясування наслідків атак для подальшого відновлення. У найбільш постраждалих областях триває робота із заживлення об’єктів критичної інфраструктури.