Полтавщина прощалася з Олександром Твердовським

(Фото – Хорольська громада)

Альона Ягольник15 березня 2024, 19:03

Олександр Твердовський поліг під час виконання бойового завдання на Донеччині.

З воїном прощалися 14 березня. Провести захисника останньою земною дорогою прийшли рідні, друзі, побратими та односельці. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Хорольської громади.

(Фото – Хорольська громада)

Історія захисника Олександра Твердовського

Захисник народився 1 листопада 1985 року. Мешкав у селі Трубайці Вишняківського старостинського округу. 

Для захисту України від нападу росіян Олександр Твердовський став до лав армії. Служив на посаді водія 1 піхотного відділення 3 піхотного взводу 143 окремої піхотної бригади. Мав звання солдата.

На початку березня ворожі війська активізували наступ по всій лінії фронту. Захищаючи Україну на першій лінії оборони поблизу Богданівки Бахмутського району, Олександр Твердовський дістав тяжкі поранення. Життя воїна обірвав приліт російської керованої авіабомби.

(Фото – Хорольська громада)

У захисника залишилися мати, дружина, син, сестра та брати.

Вічна пам’ять українському захисникові!

Згадаємо полеглих за Україну воїнів-земляків

ДНК-експертиза підтвердила загибель зниклого воїна з Полтавщини. 26 липня 2023 року на запорізькому напрямку загинув солдат Сергій Качанов. Це вдалося встановити майже через рік після трагедії.

У бою на Харківщині обірвалося життя воїна Євгенія Ошиєвського з Полтавщини. Життя старшого солдата обірвалося під час виконання бойового завдання. Євгеній Ошиєвський загинув 7 березня на Харківщині. 

Життя захисника Олександра Ковтуна обірвалося під час виконання бойового завдання. У захисника залишилися батьки, дружина, двоє доньок та двоє сестер, брат. 

Молодий воїн Роман Ткаченко добровольцем став на захист України, проте згодом життя захисника забрала хвороба. Рідні, знайомі та побратими провели захисника до місця останнього спочинку – Алеї Героїв на Троїцькому кладовищі в Котельві.

Олег Остапчук близько року служив у лавах Збройних Сил та стояв на обороні Авдіївки. Днями життя військовослужбовця обірвалося на сході. Механік-водій механізованого батальйону поліг під Уманським на Донеччині. У захисника залишилися мати та брат.

На Харківщині обірвалося життя воїна Євгенія Ляха. Земляки провели його в останню путь. Євгеній Лях загинув напередодні другої річниці повномасштабної війни внаслідок російського штурму.