Полтавщина прощалася з воїном Євгеном Хоменком

Альона Ягольник10 березня 2024, 15:03

Захисник Євген Хоменко поліг, обороняючи країну від окупантів на Луганщині.

З воїном прощалися 9 березня у рідному місті. Про це повідомили у Миргородській громаді.

Історія воїна Євгена Хоменка

Євген Хоменко народився 6 серпня 1986 року в Миргороді. Після закінчення школи навчався на тракториста-машиніста у Миргородському професійно-технічному училищі №44.

Згодом чоловік працював на миргородському підприємстві ПрАТ «Армапром», на заводі мінеральних вод. З листопада 2022 року Євген Хоменко доєднався до лав ЗСУ. Воїн був командиром аеромобільного відділення.

Захисник разом з побратимами виконував бойові завдання на Луганщині. Євген Хоменко загинув 1 березня у бою з окупантами.

Вічна пам’ять українському захисникові!

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

Воїни Віктор Жимела та Михайло Яремчук загинули в бою на Харківщині. 6 березня захисників проведуть у вічність в рідній громаді.

Молодший сержант Віктор Жимеля народився 12 жовтня 1974 року та жив у Шишаках. Життя військовослужбовця обірвалося 25 лютого під час виконання бойового завдання поблизу Синьківки Куп’янського району на Харківщині. 

Солдат Михайло Яремчук народився 23 січня 1988 року та жив у Шишаках. Загинув воїн 25 лютого під час виконання бойового завдання: життя військовослужбовця обірвалося поблизу Синьківки Куп’янського району на Харківщині. 

Молодий воїн Роман Терещенко загинув під час виконання бойового завдання поблизу Іванівського Бахмутського району на Донеччині. Згодом захисник повернеться додому на щиті.

Сергій Кирячок боронив Україну з травня 2023 року. Після бою на Донеччині воїн повернувся додому на щиті. Рідні, знайомі та побратими прощалися із захисником у Свято-Успенському соборі Полтави. Сергій Кирячок загинув 27 лютого.

Солдата Ігоря Момота вважали безвісти зниклим із квітня минулого року, проте його загибель підтвердилася. Під час виконання бойового завдання Ігор Момот припинив виходити на зв’язок. Загибель воїна вдалося підтвердити за результатом аналізу ДНК.

35-річний воїн Полтавщини не повернувся з бойового завдання. Останній бій прийняв захисник Олександр Шевченко, який з квітня 2022 року боронив Україну у війську.