Полтавщина прощалася з воїном Володимиром Воловіченком

Обкладинка_свічка_4.9.23 1 (27)Альона Ягольник28 січня 2024, 08:01

Молодий захисник загинув, боронячи країну від окупантів на Донецькому напрямку.

Про загибель воїна повідомили в Миргородській громаді 26 січня.

Бойовий шлях воїна Володимир Воловіченка

Володимир Воловіченко народився 16 серпня 1999 року в селі Дібрівка. У грудні 2021 року він отримав диплом інженера-механіка в університеті залізничного транспорту в Харкові та звання молодшого лейтенанта. Після початку повномасштабного вторгнення Володимир став на захист країни. Він був воїном окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, був  командиром роти. Згодом отримав звання старшого лейтенанта.  

Його життя обірвалося 21 січня 2024 року в боях на Донецькому напрямку. Із воїном прощалися 26 січня у Миргородській громаді.

Вічна пам’ять українському захисникові!

Згадаймо імена полеглих за Україну земляків

На фронті загинув «свободівець» і колишній сільський голова Ян Квілінський з Полтавщини. Воїн прийняв останній бій за незалежність України на Донеччині 23 січня.

Останній спочинок на Полтавщині знайде воїн-маріуполець, який евакуював до області родину під час великої війни. Після початку повномасштабної війни у 2022 році Олександр Кано з родиною переїхав до Пирятина.

ДНК-тест підтвердив загибель воїна з Полтавщини під час штурму на Донеччині. До громади надійшла звістка про загибель захисника Олександра Іняткіна, якого впродовж 10 місяців вважали безвісти зниклим.

У районі Роботиного склав голову воїн Віталій Бойко з Полтавщини. У війську служив на посаді старшого навідника мінометного взводу механізованого батальйону.

Воїн Іван Міков захищав країну від окупантів, виконував бойові завдання на Запоріжжі. Отримав важке поранення через скинутий із ворожого дрона боєприпас біля Новоданилівки на Запоріжжі. Захисник помер у військовому госпіталі 18 січня 2024 року.

Полтава провела в останню путь чотирьох полеглих героїв. 22 січня у головному соборі міста прощалися із загиблими військовими: Андрієм Неізвідським, Дмитром Пушкарем, Вячеславом Чернихевичем, Андрієм Середою.

Надійшла звістка про смерть захисника Сергія Дмитренка у лікарні Дніпра, де він лікувався після поранення. 13 січня він дістав уламкове поранення у Бахмутському району на Донеччині.