Полтавська політехніка: у виші обиратимуть ректора – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Фото ЗМІСТу

Альбіна Ковпак08 березня 2024, 12:03

МОН оголосило конкурс, аби знайти нового ректора для полтавського вишу. Усі охочі зайняти посаду зможуть подати заяву на конкурс протягом двох місяців.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України. Конкурс на заміщення посади оголосили 7 березня. Згодом Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка обиратиме нового ректора.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вчене звання та науковий ступінь, а також стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років. Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі на ім’я засновника, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України «Про вищу освіту»; 
  • особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 х 4 сантиметри, автобіографію;
  • копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; 
  • довідку про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин; 
  • довідку про наявність або відсутність судимості (витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»); 
  • копію паспорта, засвідчену претендентом; 
  • копію трудової книжки (у разі наявності) або інші документи, які підтверджують стаж роботи;
  • копію державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови; 
  • засвідчену копію довідки про результати перевірки, видану органом, в якому така перевірка проводилася, або письмову заяву на ім’я засновника, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Документи можна надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України: проспект Берестейський, 10, місто Київ, 01135. Телефон для довідок: 481-47-92. 

Нагадаємо, що нині університет очолює Володимир Онищенко. Уперше його обрали ректором тодішнього ПолтНТУ у 2003 році. До цього посаду обіймав його батько – Олександр Онищенко. У 2010 році Володимира Онищенка знову переобрали на посаду ректора, а потім знову, бо заклад перейменували.