Полтавські журналісти зіграли благодійний футбольний матч у Великих Будищах – Новости Полтавы и области

Зібрали для ЗСУ 15 тисяч гривень: полтавські спортивні журналісти провели благодійний матч на Гадяччині.

У рамках благодійної акції на підтримку ЗСУ свій другий матч в сезоні футбольна команда ПСЖ (полтавські спортивні журналісти) провела у Великих Будищах проти команди місцевих ветеранів.

Голова громади Микола Шаблій (до речі, колишній генерал-прикордонник) – палкий шанувальник футболу. Це завдяки йому й відбувся цей матч, що став частиною спортивно-культурного свята. Голова громади й сам виходив на поле у футболці під №13.

Не можна не відзначити й прекрасний стан футбольного поля. На думку гравців ПСЖ, це кращий газон, на якому їм доводилося грати. До речі, торік команди вже зустрічалися на цьому ж стадіоні. Тоді матч завершився бойовою нічиєю – 3:3.

Перед початком гри учасників і глядачів привітав голова Великобудищанської громади Микола Шаблій. Під супровід акапельного виконання Гімну України працівниками культури місцевої громади капітани команд підняли прапор України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у війні з росією.

А тепер про сам матч. Перший тайм в цілому пройшов у рівній боротьбі. 0:0 – з таким рахунком він і закінчився.

У перерві відбувся показовий виступ юних вихованців місцевої секції кіокушинкай карате. До речі, двоє дівчат із цієї команди увійшли до складу збірної України. Микола Шаблій привітав юних спортсменів, побажав їм подальших успіхів і вручив нові комплекти форми. А тим часом гравець ПСЖ і телеведучий Андрій Небрат провів аукціон із розіграшу оригінальних футболок гравців збірної України Олександра Караваєва та Артема Довбика, кошти від продажу яких теж поповнили благодійну скриньку.

Тож перерва явно затягнулася, що дозволило гравцям обох команд добре відпочити й з новими силами взятися за справу. Але в другому таймі ситуація кардинально змінилася. Гості додали у швидкості і це принесло свої результати. Так, під час однієї з атак ПСЖ господарі сфолити у своєму штрафному майданчику і суддя вказав на одинадцятиметрову позначку. Граючий тренер команди гостей Станіслав Майзус, який все ще не оговтався після травми, таки вийшов на поле – якраз, аби продемонстрували, як треба бити пенальті. От, і в такому випадку, пробивши у своєму класичному стилі – у нижній кут – він не залишив жодних шансів воротареві.

Однак радіти гостям довелося недовго. Уже одна з наступних атак господарів принесла успіх і їм — 1:1. Шикарний гол у верхній дальній кут воріт!

А невдовзі Владислав Олійник вивів ПСЖ уперед, а затим Дмитро Мілько чудовим ударом здалеку під поперечку збільшив розрив – 3:1. До речі, у минулому матчі футболісти ПСЖ із таким же рахунком програвали, але тоді команда знайшла в собі сили відновити рівновагу. Цього ж разу в подібній ситуації господарям це не вдалося. Натомість два голи Владислава Шматка довели рахунок до розгромного – 5:1.

Але й цього разу, як водиться, перемогла дружба. Бо головний результат було зафіксовано за межами поля: на підтримку ЗСУ зібрано понад 15 тисяч гривень!