Полтавські школи перевіряють на замінування

Ілюстративне фото

(Джерело – нацполіція України)

Альона Ягольник01 лютого 2024, 12:02

Заклади освіти міста перевіряють вибухотехніки.

Анонімне повідомлення про замінування шкіл надійшло 1 лютого на адресу одного із закладів освіти Полтави. У листі не уточнили про яку школу йдеться, тому фахівці вирішили обстежити всі заклади, щоб убезпечити учнів та викладачів. Про це ЗМІСТу повідомив речник Полтавського райуправління поліції Василь Зуб.

Останні повідомлення про замінування

У жовтні 2023 року на електронну адресу одно з вишів міста надійшла інформація про вибухівку в закладі. На місці працювали служби та перевіряли будівлю.

Восени 2023 року влада повідомила про те, що невідомий погрожує підірвати трансформатор на Дублянщині. Поліція такої інформації не отримувала.

Правоохоронцям повідомили про невідомого чоловіка, у якого з собою може бути граната. Його помітили в Подільському районі. Нині вони перевіряють повідомлення. Інформацію про погрозу підриву підстанції в поліції спростували. 

Додамо, що у вересні правоохоронці отримували повідомлення про замінування торгового центру «Метро» у Полтаві.

Раніше ЗМІСТ писав, що 20 липня 2023 року надійшло повідомлення про замінування приміщення Крюківського районного суду Кременчука. Крюківський районний суд Кременчука  змушений тимчасово припинити роботу для проведення правоохоронними органами необхідних дій.

Спецпризначенці виявили на Полтавщині інформатора про «замінування» АЗС та установ. 7 липня поліція отримала повідомлення про ймовірне закладення вибухівки на автозаправній станції та двох установах у Кременчуці. Інформація не підтвердилася, але слідчі розпочали пошуки зловмисника.

Нагадаємо, у Полтаві чоловік погрожував підірвати міську раду. Зловмисник зателефонував до міської ради 17 травня о 5 ранку та повідомив про намір підірвати адмінбудівлю.