Полтавського блогера взяли під варту – Новости Полтавы и области

Полтавського блогера, якого обвинили у злочинах проти національної безпеки, взяли під варту. Полтавський суд задовольнив відповідне клопотання слідчого СБУ за погодженням прокурора.

Йдеться про обрання полтавському блогеру Денису Корнєєву міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном 2 місяці без права внесення застави.

Про це повідомили в управлінні СБУ у Пролтавській області.

Зранку 16 лютого у суд підозрюваний не з’явився через погіршення стану здоров’я на судове засідання, тож суддя Лариса Гольник ухвалила рішення про примусовий привід полтавця, пише Суспільне.

Правоохоронці затримали блогера і доставити його до суду для розгляду зазначеного клопотання.

Приблизно за годину суддя Лариса Гольник призначила міру запобіжного заходу 30-річному Денису Корнєєву. Він буде під вартою щонайменше два місяці без права внесення застави. Про це клопотали прокурор Микола Верблюд та слідчий СБУ Вадим Горбовський, аргументуючи тим, що підозрюваний може виїхати з України, бо у соціальних мережах розповідав про перетин кордону для уникнення мобілізації. 

Сам Денис Корнєєв на засіданні сказав, що хвилюється за долю країни і займається благодійністю, а також готовий стати на захист держави. Своєї вини не визнає.

10 лютого викрили Дениса Корнєєва, який закликав до захоплення Києва та фізичного знищення представників влади. Йому повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2, ч.3 ст.109 та ч.1 ст.110 Кримінального кодексу України.

суд, блогер


Источник