Помер відомий громадський діяч та депутат з Херсонщини Федір Барулін

Федір Барулін під час виступу в бібліотеці

На 77-му році життя після тривалої хвороби пішов з життя відомий херсонський громадський діяч та депутат Херсонської міської ради V скликання Федір Барулін.

Про це повідомляє видання Кавун.City.

Федір Барулін народився 11 листопада 1947 року. Закінчив Луганський машинобудівний інститут (технологічний факультет) та Херсонський сільськогосподарський інститут (нині — Херсонський національний технічний університет) за спеціальністю «Економіка сільського господарства».

До 1981 року Федір Барулін проживав у Северодонецьку, працював на хімічному заводі. Потім переїхав до Херсона, який називав місцем сили.

У 1988 році Федір Барулін створив перший у Херсонській області сільськогосподарський виробничий кооператив. Головним своїм досягненням вважав здобуття досвіду підприємницької діяльності, що дозволило чотирьом із п’яти засновників стати успішними фермерами.

У 1990 році створив одне з перших у сфері фермерське господарство. У 1991 році його обрали головою Асоціації фермерів Херсонської області. За 6 років роботи створили 16 районних асоціацій, а кількість фермерських господарств в області збільшилась із 39 до 3 100.

З 1992 по 1994 року Федір Барулін – директор Херсонського відділення Українського Держфонду підтримки фермерів.

З 1998 по 2001 р. – голова Херсонського центру підтримки бізнесу «Бізнес центр НОУ-ХАУ», що надавав послуги тренінгу, консалтингу та бізнес-інформації.

З травня 2001 року – голова правління «Регіональної ради підприємців», місія якої — захист соціальних та економічних інтересів підприємців, взаємодія з державними органами влади щодо створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу.

Федір Барулін був Головою Регіонального представництва координаційно-експертного центру об’єднань підприємців України, членом Ради об’єднань підприємців України при Держкомітеті економічного розвитку Кабінету Міністрів України, членом Регіональної громадської колегії з питань розвитку підприємництва Херсонської області.

У 2006 році став депутатом Херсонської міськрої ради від ВО «Батьківщина».

Там, де жив Федір Барулін, завжди активно захищав громаду, брав активну участь у її житті. У 2018 році, приміром, у Червоному Маяці Бериславського району разом із іншими мешканцями протистояв захопленню території московською церквою.

Незважаючи на те, що вже хворів, у 2023 році був кандидатом до складу робочої групи, яка мала розробити Стратегію відновлення і розвитку Голопристанської громади після деокупації. Федір Барулін багато викладав, брав участь у численних заходах із розвитку потенціалу Херсонської області. Переймався питаннями екології та енергоефективності.

Читайте також:  

У Києві померла чиновниця з Херсона

Залишити відповідь