Помилок водіїв Дніпра, які вбивають акумулятор автомобіля: топ-5 | |

Взимку часто з автомоблілями выдбуваються різні проблеми. Часто вони виникають тому, що холод важко впливає на акумулятори, які відмовляють саме у найнеобхідніший момент. Проте, іноді в цьому є вина власників. Про найпоширеніші помилки, розповість “Дніпро Оперативний”.

Топ 5 помилок водіїв

  • Короткі поїздки. Під час коротких поїздок акумулятор піддається великому навантаженню, оскільки для кожного запуску двигуна потрібно витрачати значну кількість енергії. Крім того, недостатньо короткого шляху для повного заряджання акумулятора.
  • Використання акумулятора при вимкненому двигуні. Забезпечення вимкнення всіх приладів перед виходом з машини повинно стати звичкою для кожного водія. Багато авто вимикають підігрів сидінь, коли вимикається двигун, але існують зовнішні пристрої, що підключені до прикурювача. Якщо вони залишаються підключеними, вони можуть споживати енергію і розряджати акумулятор.
  • Недбалість щодо чистоти акумулятора. Хоча акумулятор під капотом може здатися захищеним від бруду, його клеми все одно можуть забруднитися і окислитися, що може призвести до розряду батареї та серйозних відмов у системі автомобіля.
  • Немає підготовки до тривалої стоянки. Деякі власники вважають за краще залишати автомобіль в гаражі на тривалий час через складні умови експлуатації. Однак іноді забувають або нехтують станом акумулятора, що може призвести до його пошкодження, навіть якщо до нього нічого не підключено.
  • Ігнорування водіями попереджувальних сигналів. Розряд акумулятора – це поступовий процес, якому передують попереджувальні ознаки. Мерехтіння фар під час запуску або важке запускання двигуна можуть свідчити про його несправність. Стан акумулятора можна також перевірити за допомогою ближнього світла фар: увімкніть його при включеному запалюванні, і якщо інтенсивність світла зменшується, це може бути ознакою проблем з акумулятором.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що в Україні прогнозують значне зростання цін на пальне. Також ми писали, як уникнути обману на СТО та заощадити гроші.