Понад 500 артистів підписали відкритого листа про припинення війни в Газі

Sam Fender, The Libertines, Rag’n’Bone Man, Fontaines D.C та інші підписали відкритий лист із закликом припинити війну в Газі та Ізраїлі.

Відкритий лист #MusicForACeasefire запустив 10 листопада Джеймі Корбін, колишній лідер Лейбористської партії Великобританії та автор ініціативи The Peace and Justice Project («Проєкт миру та справедливості»).

Лист підписали також художники та інші митці, що закликають «припини облогу Гази» та висловлюють серйозну стурбованість ситуацією в країні, де мільйони цивільних зазнають страждань. Учасники листа звертаються до політичних лідерів:

«Ми — коаліція художників, музикантів і виконавців, яка закликає до припинення облоги Гази, негайної гуманітарної допомоги для багатьох наляканих, голодних і поранених цивільних, замкнених серед руїн, і значущого дипломатичного втручання від наших політичних лідерів для полегшення визволення заручників, припинення незаконної ізраїльської окупації Палестини та досягнення тривалого миру в регіоні».

Ініціативу підтримали зокрема Algiers, Architects, Bastille, Enter Shikari, King Gizzard & The Lizard Wizard та інші. Повний список підписантів є на сайті проєкту.