фото: ілюстративне
До реанімаційного відділення Косівської центральної районної лікарні доставили двох людей через отруєння грибами.
Про це розповіли в ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, пише Фіртка.
Госпіталізовані з попереднім діагнозом чоловік та жінка — мешканці села Уторопи Косівського району, 1957 та 1959 років народження.
Щоб уникнути подібних випадків, рятувальники нагадують:
- купувати гриби тільки у спеціалізованих місцях (магазинах, теплицях, кіосках). Уникати стихійних ринків;
- збирати лише ті гриби, які вам добре відомі як їстівні.
“Перевіряйте гриби вдома, особливо ті, які збирали діти. Сумнівні гриби — викидайте.
Нижню частину ніжки, яка забруднена ґрунтом, також викидайте. Гриби слід ретельно промити, а з маслюків та мокрух зняти слизьку плівку”, — зазначають рятувальники.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел! Читайте також: Пішла по гриби та опинилася в сусідній області: правоохоронці та рятувальники розшукали 75-річну прикарпатку (ФОТО) Безпечний похід у гори: що взяти, як підготуватись та куди піти новачкам Виявили тіла чоловіків: на Прикарпатті сталися два летальні випадки серед грибників (ФОТОФАКТ)