Повітряна тривога на Полтавщині 10 березня: причини

Ілюстративне фото

Джерело: Shutterstock

Альона Ягольник10 березня 2024, 10:03

Відстежуємо причини повітряних тривог в області та Україні.

10:15 – на Полтавщині оголосили про повітряну тривогу.

Повітряні Сили ЗСУ повідомляють про загрозу застосування балістичного озброєння.

10:33 – відбій тривоги.

10:40 – на Полтавщині оголосили повітряну тривогу.

11:17 – відбій тривоги.

11:30 – на Полтавщині оголосили про повітряну тривогу.

12:00 – відбій тривоги.

18:07 – на Полтавщині оголосили повітряну тривогу.

18:35 – відбій тривоги.

18:49 – на Полтавщині оголосили про повітряну тривогу.

19:14 – відбій тривоги.

Нагадаємо, у ніч на 9 березня протиповітряна оборона знищила більшість БпЛА, якими росіяни атакували Україну.

Ворог запустив 15 ударних безпілотників типу «Shahed» по Україні. Райони пусків: Чауда – Крим, Приморсько-Ахтарськ – Росія.

У результаті бойової роботи ППО знищила 12 «Шахедів» у межах Полтавщини, Дніпропетровщини та Донеччини. До відбиття повітряного нападу залучили зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Обстріли Полтавщини у лютому

2 лютого ворог поцілив по Миргородському району. У результаті атаки пошкоджене заповнене зерносховище. Частину врожаю, який зберігався, втрачено. Загиблих та постраждалих не було. Згодом фахівці відкопали двигун ракети, якою вдарили по сховищу.

7 лютого вчергове росіяни атакували Миргородський район. Обійшлося без жертв та руйнувань.

15 лютого вночі російська ракета влучила у складське приміщення у Миргородському районі. Це спричинило пожежу на площі 100 м², яку згодом загасили. За даними влади, обійшлося без жертв та постраждалих.

16 лютого вночі російська ракета вдарила по відкритій території Миргородського району. Пізніше того ж дня ворог вдруге атакував область. Постраждалих та руйнувань немає. 

18 лютого вночі на територію області залетіли ворожі безпілотники. Було чути звуки вибухів. Згодом стало відомо, що окупанти завдали удару по інфраструктурному об’єкту в Полтавському районі. Внаслідок цього виникла пожежа, яку згодом загасили. Жертв та постраждалих немає. 

19 лютого російські окупанти атакували Полтавщину, під час тривоги пролунали вибухи у різних частинах області. Влучань не зафіксували, жертв та постраждалих також немає. 

20 лютого вночі ворожі БпЛА атакували Кременчуцький район. Під ударом опинився промисловий обʼєкт, внаслідок цього сталася пожежа. Згодом вогонь загасили, обійшлося без жертв та постраждалих. 

21 лютого ввечері група ударних безпілотників залетіли на територію області. Було чути звуки вибухів у Миргородському районі. За попередньою інформацією руйнувань, жертв та постраждалих немає.

25 лютого через нічну атаку БпЛА частково зазнали ушкоджень дах та вікна приватного будинку в області. Воїнам вдалося збити два ворожих дрони.

27 лютого вночі росіяни вчергове обстріляли область. Цього разу рештки ворожого БпЛА пошкодили електролінію в Лубенському районі. Унаслідок атаки без світла залишилися 208 побутових та 4 юридичних споживачів. Згодом електропостачання відновили.

28 лютого ввечері ворог атакував область. Було чути звук вибуху в Миргородському районі, проте влучань по інфраструктурі області не зафіксовано.