Прапор, що лежав на столі під час прес-конференції чемпіона Усика, – має стосунок до Черкащини — Новости Черкасс

20 травня 2024, 09:50

Прапор, що лежав на столі під час прес конференції абсолютного чемпіона Світу Олександра УСИКА, це прапор 156 окремого батальйону 118 бригади ТРО.

Команду Усика та підрозділ пов’язує те, що чемпіон постійно підтримує та допомагає 156 батальйону. Прапор йому передали перед поєдинком з Ф’юрі, для підняття бойового духу і дуже приємно, що він його взяв на прес-конференцію, яка відбулася після бою, кажуть в бригаді

37-річний українець Олександр Усик став першим боксером королівського дивізіону — володарем 4 найпрестижніших поясів світового боксу: WBA, WBO, WBC та IBF.

Свого часу трьома титулами володіли Евандер Холіфілд і Ленокс Льюїс.

До 2004 року для того, аби стати абсолютним чемпіоном світу було достатньо завоювати лише три титули — WBA, WBC та IBF. Проте вже у 2004-му WBA визнала WBO, як рівну організацію. Саме тоді розпочалася епоха 4-х поясів.

Усик також володів званням “абсолюта” у першій важкій вазі — у 2017 році він виборов чемпіонські пояси у битві з росіянином Муратом Гасієвим.

В епоху 4-х поясів лише Теренс Кроуфорд і Наоя Інуе ставали абсолютними чемпіонами у двох вагових категоріях, інформувала «Українська правда»

Джерело